e-mail: info@efematic.pl, telefon: +48 504 503 305

Transformacja cyfrowa procesów biznesowych

Anna Kozioł - Zarządzanie Nieruchomościami
Image

Automatyzujemy procesy biznesowe
Pomagamy osiągać lepsze wyniki finansowe

Digitalizacja dokumentów to nie wszystko. To tylko pierwszy krok. Prawdziwa transformacja cyfrowa to efektywne procesy biznesowe, inteligentna praca całej organizacji i stała optymalizacja działania. Od wielu lat pomagamy naszym klientom zwiększać przewagę konkurencyjną dzięki innowacyjnej technologii Kofax - globalnego lidera inteligentnej automatyzacji procesów biznesowych.

Zamieniamy dokumenty w dane & zwiększamy efektywność

Image

Kofax Intelligent Automation Platform

Unikalne połączenie zaawansowanych algorytmów odczytu danych, robotyki, silnika procesowego opartego na  sztucznej inteligencji w ramach jednolitej platformy systemowej. Kompleksowy zestaw narzędzi łączący zespoły, procesy i systemy wewnętrzne w całej organizacji.

Image

Potrzeby Klienta zawsze na pierwszym miejscu

Image

Zaufany partner
Jesteśmy zespołem ekspertów, specjalizujących się w digitalizacji i automatyzacji procesów, integracji systemów w ramach jednolitej platformy, zwiększaniu efektywności i ograniczaniu kosztów operacyjnych. Dzięki realizacji wielu projektów w różnych branżach, posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, gwarantujące osiągnięcie założonych celów. Nie dostarczamy tylko rozwiązań systemowych, ale przede wszystkim jakość i rezultaty.

Image

Kompleksowe podejście
Zapewniamy pełne wsparcie od analizy procesów przez rekomendacje, konfigurację rozwiązania, wdrożenie, wsparcie aż po rozwój zgodnie z przyjętą strategią. Nasze rozwiązania dostosowujemy do potrzeb i możliwości klientów oraz rozwijamy je zgodnie z przyjętą strategią. Przede wszystkim pomagamy klientom zrozumieć technologię, zastosować ją tam, gdzie przyniesie największe korzyści i oczekiwany zwrot z inwestycji.

Image

Innowacyjna technologia
Dzięki naszej wiedzy i zaawansowanej technologii Kofax, dostarczamy dedykowane rozwiązania,  automatyzujące przetwarzanie wszystkich rodzajów dokumentów, optymalizujące przepływ zadań, aż po generowanie i wielokanałową komunikację wychodzącą do klienta. W ten sposób nasi klienci podnoszą jakość procesów, zwiększają kontrolę i bezpieczeństwo oraz redukują nakład pracy, uwalniając dodatkowe zasoby.

Image
Dane kontaktowe
Adres: Efematic Sp. z o.o.
Budynek Lumen, Złote Tarasy
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
e-mail: info@efematic.pl
telefon: +48 504 503 305
Produkty
Kofax Express
Kofax Capture
Kofax Transformation Modules
Kofax TotalAgility
Kofax RPA
Kofax Insights
Kofax Mobile Capture
Kofax SignDoc
Kofax Communication Manager
Rozwiązania
Digital Mailroom
Paperless & Process Automation
Invoice Automation
Robotic Process Automation
Capture to Process
Multichannel Outbound Communication